افتتاح خانه بهداشت در روستای اوانک طالقان

  • %ق ظ، %25 %270 %1395 ساعت %10:%خرداد
  • منتشرشده در اوانک
  • خواندن 962 دفعه

خانه بهداشت روستاهای منگلان و اوانک از توابع شهرستان طالقان با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز، فرماندار، امام جمعه و برخی مسئولین محلی افتتاح شد.

به گزارش آژانس خبری طالقان من / این خانه های بهداشت روز سه شنبه با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی البرز و بسیج سازندگی استان راه اندازی شده است .

شایان ذکر است در ادامه ی مراسم افتتاح نشستی با حضور مسئولین شهرستان طالقان و دانشگاه علوم پزشکی البرز پیرامون مسائل و مشکلات بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

مصطفی فراهانی فرماندار طالقان در این جلسه گفت: بعد از مسائل زیرساختی، با توجه به شرایط خاص جغرافیایی منطقه و بعد مسافت از شهرهای اقماری و مرکز استان، احداث بیمارستان از نیاز های اساسی شهرستان است.

وی افزود : اگر به توزیع متوازن جمعیت باور داریم، یکی از مهم ترین امکانات برای این امر بحث درمان است. لذا خواسته اصلی مردم شهرستان طالقان داشتن مرکز درمانی مجهز می باشد.

فراهانی همچنین مواردی را درخصوص گلایه مندی مردم از عملکرد اورژانس بیان کرد.

در پایان دکتر درفشی رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز ضمن بیان مطالبی در خصوص فعالیتهای انجام شده در مبحث بهداشت و درمان طالقان اعم از تجهیز خانه های بهداشت و تهیه دارو، قول مساعد برای رفع مسائل و مشکلات مردم منطقه در این حوزه داد.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا