برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری طالقان در ابتدای فصل تابستان

  • %ق ظ، %01 %286 %1398 ساعت %10:%تیر
  • منتشرشده در شهرداری
  • خواندن 127 دفعه
 برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری طالقان در ابتدای فصل تابستان برگزاری جلسه شورای اداری شهرداری طالقان در ابتدای فصل تابستان آژانس خبری طالقان من

جلسه شورای اداری شهرداری با مدیریت مهندس قاسمپور شهردار طالقان در آغاز فصل تابستان در دفتر ایشان برگزار شد.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، در این جلسه مهندس گودرزی معاونت خدمات شهر و کلیه مسئولین واحدها حضور داشتند و شهردار طالقان با بیان اینکه با آغاز فصل تابستان فعالیت های بیشتری در پیش رو خواهیم داشت، به شرح این فعالیتها  پرداخت و دستورات لازم را به کلیه واحدها ابلاغ نمود.

شهردار طالقان از پاکسازی محله های  شهر خبر داد و گفت: جمعه های هر هفته واحد خدمات شهر به پاکسازی یک محله خواهد رفت و این اقدام از محله گلینک و گزینان آغاز خواهد شد.

در ادامه این جلسه شهردار طالقان اضافه کرد: آسفالت محله جزینان در دستور کار قرار دارد و پس از بازدید اولیه توسط حوزه خدمات شهر از این محله، عملیات آسفالت آغاز خواهد شد و همچنین جدولگذاری نهر خسبان، جزینان در دستور کار قرار دارد.

مهندس قاسمپور در خصوص تعمیرات تابلوی ورودی شهر و فضاسازی محیطی، جدولگذاری و گل کاری اطراف این تابلو دستورات لازم را به واحد فضای سبز ارائه نمود و واحد فضای سبز را موظف به طراحی فضاسازی محیطی و زیبا سازی میادین شهر و برگزاری مناقصه چهار پارک محله‌ای کرد.

همچنین تاکید بر تسریع ادامه روند نامگذاری معابر از دیگر دستورات شهردار طالقان در این جلسه بود.

در پایان مهندس قاسمپور اضافه کرد: شهرداری در جهت خدمات رسانی بیشتر به شهروندان گرامی پنج‌شنبه‌های هر هفته علاوه بر ساعات اداری تا ساعت ۱۶:۳۰ دایر بوده و آماده خدمات‌رسانی می‌باشند.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا