سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه طالقان قبل از نماز جمعه

روز جمعه 96/9/3 جناب سرهنگ اصل زعیم فرمانده سپاه ناحیه طالقان قبل از نمازجمعه به ایراد سخنرانی پرداخت.

 

به گزارش آژانس خبری طالقان من / در این مراسم که با حضور مردم ولایت مدار طالقان، امام جمعه شهرستان و جمعی از بسیجیان و مسئولین شهرستان طالقان برگزار شد، جناب سرهنگ اصل زعیم در ابتدا از شهدای مدافع حرم و رشادت های این بزرگواران جهت نابودی داعش یاد کردند و ایمان عمیق و گذشت بسیجیان را از ویژگی های بسیجیان دانستند.

وی در ادامه به تشریح فعالیتهای صورت گرفته توسط سپاه ناحیه طالقان پرداخت.

ایشان برگزاری 45 مراسم شهدا در روستاها، مراسم آبروی محله، اردوهای راهیان نور، ساخت 48 ساختمان پایگاه بسیج و خانه روحانی و تجهیز کامل آنها در اکثر روستاها به میزان 65 درصد حوزه جغرافیایی شهرستان، میز خدمت در روستاهای دور دست، افتتاح دفتر حقوقی در دادگستری شهرستان و کمک به مردم زلزله زده استان کرمانشاه را از مهمترین فعالیتهای سپاه در سال جاری نام برد.

وی افزود: در زمینه خود اشتغالی در طالقان فعالیتهای زیادی صورت گرفته که از مهمترین آنها راه اندازی صندوق قرض الحسنه برای خود اشتغالی و اختصاص بودجه 4 میلیارد تومان در عرصه سازندگی و خود اشتغالی در 2 سال متوالی می باشد.

وی تصریح کرد: حضور مردم با روحیه بسیجی و انقلابی در صحنه و عرصه ها توطئه های دشمن را خنثی می کند چرا که روحیه جهادی و تفکر بسیجی بهترین راه برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا