گردشگران خارجی نوروز ۹۷ به البرز می آیند

  • %ق ظ، %03 %063 %1396 ساعت %04:%اسفند
  • منتشرشده در میراث فرهنگی
  • خواندن 503 دفعه
 گردشگران خارجی نوروز ۹۷ به البرز می آیند گردشگران خارجی نوروز ۹۷ به البرز می آیند آژانس خبری طالقان من

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان البرز گفت: گردشگران سه کشور آذربایجان، ترکیه و عراق در ایام نوروز به استان البرز سفر می کنند.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، احمد ترکاشوند با بیان اینکه برای ایام نوروز برنامه های بسیار خوبی برای رونق گردشگری در البرز در نظر گرفته شده است، گفت: طی برنامه ریزی های انجام شده مقرر است اقداماتی به لحاظ تبلیغاتی و معرفی جاذبه های گردشگری البرز در این ۳کشور صورت  بگیرد.

وی افرود: در همین راستا مراکز اقامتی و پذیرایی البرز تخفیف های ۵۰ تا ۶۰ درصدی را برای گردشگران خارجی واقامت آنها در نظر گرفته اند.

ترکاشوند با بیان اینکه برای معرفی هرچه بهتر استان  البرز کتابچه های گردشگری به زبان انگلیسی بین گردشگران خارجی توزیع خواهد شد افزود: ۱۱هتل در استان البرز به شکل فعال داریم  که ۷هتل در شهرستان کرج و ۴هتل در شهرستان طالقان مستقر است.

وی با بیان اینکه هتل ۴ستاره دیزین نیز برای ارائه خدمات به گردشگران داخلی و خارجی آماده شده است گفت: ۴۰دستگاه اتوبوس برای یک تور یک روزه البرزگردی در ایام نوروز در نظر گرفته شده است.

معاون گردشگری استان البرز در ادامه تشریح کرد: در ۹ فروردین ماه ۴۰دستگاه اتوبوس به صورت رایگان برای گردشگران داخلی و خارجی  وبا هدف معرفی استان در نظر گرفته شده است که در پایان این بازدید از شهرستان طالقان که یکی از قطب های گردشگری  البرزاست بازدید خواهندداشت.

وی در پایان به توسعه بوم گردی در البرز اشاره کرد وگفت:دراین ارتباط درخواست مجوز جهت تاسیس بوم گردی داشته ایم که تا پایان سال صادر خواهد شد.

منبع: قدس آنلاین

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا