رفع تصرف بیش از 7 هکتار اراضی ملی شهرستان های طالقان و ساوجبلاغ

  • %ق ظ، %03 %106 %1396 ساعت %06:%شهریور
  • منتشرشده در منابع طبیعی
  • خواندن 501 دفعه

یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری موفق به رفع تصرف از 7 هکتار و 1500 مترمربع از اراضی ملی شهرستان های طالقان و ساوجبلاغ شدند.

به گزارش آژانس خبری طالقان من به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز، روز گذشته یگان حفاظت اداره شهرستان طالقان طی گشت و پایش از اراضی ملی مساحت 71 هزار و 84 مترمربع را در پلاک 25 اصلی موسوم به شهرک طالقان را رفع تصرف کردند.

بر اساس این گزارش، شخصی با هویت معلوم 'الف- میم' اقدام به تصرف اراضی ملی پلاک مذکور با بهره گیری ازپایه گذاری فلزی و فنس کشی مبادرت کرده بود که به استناد تبصره ذیل ماده ٥٥ قانون حفاظت و بهره برداری ضمن جلوگیری و ممانعت از فعالیت نامبرده و پس ازبرداشت و پیاده نمودن دقیق مختصات پلاک مذکور وتعیین محدوده تصرف انجام شده بابه کار گیری یک دستگاه بیل مکانیکی اقدام به خارج نمودن پایه ها وجمع آوری تمام آثار تصرف ورفع تصرف وتجاوز ازموقعیت مذکور کردند.

همچنین در ادامه این گزارش آمده: جهت گشت و مراقبت و سرکشی مستمر در اراضی ملی سطح شهرستان ساوجبلاغ ، یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان، نسبت به رفع تصرف از اراضی تخلفی به مساحت تقریبی حدوداً 1500 مترمربع در پلاک 334 - اصلی موسوم به کلین رود که به صورت فنس کشی و پایه گذاری بود ، اقدام کردند.

این گزارش می افزاید: یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساوجبلاغ و طالقان جهت حفظ حقوق بیت المال و انفال با شماره تماس 1504 به صورت شبانه روزی آماده دریافت گزارشات مردمی می باشد.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا