سرانه دریافتی ایتام طالقان پنج برابر میانگین کشوری است

  • %ق ظ، %14 %233 %1395 ساعت %08:%بهمن
  • منتشرشده در کمیته امداد
  • خواندن 472 دفعه

مدیر کمیته امداد شهرستان طالقان سرانه دریافتی ایتام این شهرستان را پنج برابر میانگین کشوری اعلام کرد.

به گزارش آژانس خبری طالقان من / محمدرضا صفایی ضمن مقایسه سرانه کشوری واریزی حامیان با رقم ۱۲۰ هزار تومان و سرانه واریزی حامیان طالقانی با رقم ۶۵۰ هزار تومان، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۴۵۰ حامی در طرح اکرام و بیش از ۵۰۰ حامی در طرح محسنین وجوه نقدی خود را به صورت ماهیانه به حساب ایتام و فرزندان خانواده های نیازمند تحت حمایت کمیته امداد واریز کرده اند.

وی افزود: بخشی از مبالغ پرداختی حامیان، بمنظور تضمین آتیه ایتام، در یک حساب مشخص بنام یتیم پس انداز می شود تا در آینده به عنوان منبع مناسبی برای تامین هزینه های اشتغال، مسکن و ازدواج آنان قرار گیرد.

صفایی یادآور شد: همه ایتام تحت حمایت کمیته امداد با حمایت خیران دارای چند حامی هستند و بخش قابل توجهی از مشکلات معیشتی، فرهنگی و آموزشی آنان از محل مبالغ واریزی حامیان مرتفع می شود.

مدیر کمیته امداد طالقان تصریح کرد: نیکوکاران می توانند علاوه بر مساعدت های نقدی ماهیانه و معمول، حمایت های غیر نقدی در زمینه تامین پوشاک، مواد غذایی، خدمات مسکن شامل خرید و ساخت، ودیعه مسکن، کمکهای درمانی و مساعدت های فرهنگی شامل تجهیزات آموزشی، فرهنگی، اعزام به مشهد مقدس و مساعدت در جهت کمک به تأمین جهیزیه ایتام را نیز عهده دار شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا