برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار

  • سه شنبه, 21 اسفند 1397 14:18
  • منتشر شده در فرمانداری
  • خوانده شده 70 بار
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار آژانس خبری طالقان من

جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد استقبال از بهار با حضور فرماندار، شهردار و مسئولین شهرستان طالقان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، در این جلسه در خصوص ارائه خدمات بهینه به مسافران نوروزی و ترکیب کمیته های ستاد تبادل نظر شد و احکام روسای کمیته های ده گانه توسط فرماندار صادر گردید. همچنین نحوه اسکان، آمادگی مرکز بهداشتی و درمانی، اورژانس هوایی، زیبا‌سازی سطح معابرشهر و روستا، نظارت بر واحدهای تجاری و خدماتی، امنیت مراکز شهری و روستایی و اطلاع‌رسانی تصمیماتی اتخاذ گردید.

مهندس علی قاسم پور شهردار طالقان، در این جلسه از آمادگی شهر برای میزبانی میهمانان نوروزی خبر داد و بیان کرد: آسفالت معابر و لکه گیری خیابانها در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت و علاوه بر آن فضا سازی شهری، پاکسازی شهر و محله ها از زباله های رها شده و آماده‌سازی نمازخانه‌ها، سرویس های بهداشتی بین‌راهی جزو برنامه های ما می‌باشد.

در پایان مهندس صادقلو فرماندار طالقان خواستار همکاریهای لازم از سوی ادارات حاضر در جلسه با شهرداری در خصوص ارائه خدمات نوروزی شد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا