بازدید مشترک از مراکز عرضه و کارگاههای لبنیات در طالقان

  • %ب ظ، %04 %399 %1394 ساعت %13:%خرداد
  • منتشرشده در شبکه دامپزشکی
  • خواندن 1161 دفعه

با هماهنگی صورت گرفته و جلسات برگزار شده ادارات صنعت ، معدن و تجارت ، شبکه بهداشت و درمان و اداره دامپزشکی طالقان بازدیدهای مشترک از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی و لبنیاتی را انجام می دهند.


به گزارش آژانس خبری طالقان من / از ابتدای سالجاری بازرسی های مشترک از واحدهای عرضه و فروش فرآورده های خام دامی و مراکز عرضه لبنیات به اتفاق کارشناسان اداره صنعت ، معدن و تجارت و شبکه بهداشت و درمان انجام می پذیرد.
دکتر عادل میرزاپور سرپرست اداره دامپزشکی طالقان با مثبت ارزیابی کردن اینگونه بازدیدها گفت با عنایت به اینکه شهرستان طالقان مسافر پذیر بوده و هرساله با شروع فصل بهار مسافران از نقاط مختلف کشور به این منطقه سفر می کنند انجام نظارتهای بهداشتی نیز بیش از پیش لازم است .لذا در طی بازرسی های انجام شده با هرگونه موارد تخلف بهداشتی و عرضه غیر مجاز برخورد و پس از تنظیم صورتجلسه مشترک مراتب به مراجع قضایی ذی صلاح اعلام می گردد.
وی ابراز امیدواری نمود بازدیدهای مشترک همچنان ادامه داشته و ادارات ذیربط با تعامل بیشتر در جهت بهبود شرایط بهداشتی واحدهای عرضه  جهت سلامت مصرف کنندگان و شهروندان عزیز تلاش نمایند.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا