پیام تبریک بخشدار بالاطالقان به مناسبت روز خبرنگار

  • %ق ظ، %18 %187 %1396 ساعت %08:%مرداد
  • منتشرشده در بخشداری بالا
  • خواندن 601 دفعه

سیدحجت اله افتخاری طي پيامي فرارسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و اصحاب رسانه خصوصا فعالان عرصه اطلاع رسانی در شهرستان طالقان تبريك گفت.

به گزارش آژانس خبری طالقان من / متن پیام بخشدار بالاطالقان به شرح ذیل می باشد:

۱۷ مرداد روز شهادت خبرنگار والامقام شهيد محمود صارمي و فرا رسیدن روز بزرگداشت مقام خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری شهرستان طالقان خدا قوت و دست مریزاد بگوییم.

اين روز در حقيقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی، تولید، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، كسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، امنیتى و فرهنگی جامعه و انتشار آنها فرآیندی بسیار دشوار و در عین حال ضرورى و حیاتى است.

اینجانب، روز خبرنگار، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رساني و خصوصا خبرنگاران پرتلاش شهرستان طالقان تبریک عرض نموده و برای آن مجاهدان بي ادعاي عرصه، آگاهی بخشی و دانش افزایی آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم.

امیدوارم مجموعه بخشداری بالاطالقان با همراهی و مساعدت اصحاب رسانه و فعالان جراید بتواند در راستای وظایف خطیر خود و زمینه سازی برای توسعه و اعتلای شهرستان طالقان گامهای مثبتی برداشته و اقدامات سازنده ای را انجام دهد.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا