سقوط مرد 52 ساله در ارتفاعات طالقان

سقوط مرد 52 ساله در ارتفاعات طالقان سقوط مرد 52 ساله در ارتفاعات طالقان آژانس خبری طالقان من

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: مرد 52 ساله ای که در ارتفاعات گته ده طالقان سقوط کرده بود بلافاصله پس از انتقال به مرکز درمانی توسط اورژانس هوایی البرز به اتاق عمل رفت.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، مهرداد بابایی، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: مرد 52 ساله از اهالی شهرستان طالقان در ارتفاعات گته ده دچار سقوط و آسیب های متعدد ستون فقرات و قفسه سینه شد و عوامل هلال احمر در عملیات جستجوی چند ساعته، مصدوم را پیدا کردند اما به دلیل وضعیت مصدوم و تاریک شدن هوا انتقال وی امکان پذیر نبود.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان البرز افزود: با درخواست انتقال هوایی از سوی هلال احمر، در اولین ساعت کاری اورژانس هوایی البرز در بامداد جمعه پنجم مهرماه، عملیات انتقال هوایی مصدوم آغاز و در کمتر از 15 دقیقه مصدوم ضمن دریافت خدمات درمانی پیش بیمارستانی از محل حادثه به کرج منتقل شد.

بابایی با بیان اینکه مصدوم بلافاصله در اتاق عمل بیمارستان شهید مدنی کرج تحت عمل جراحی قرار گرفت، اظهار کرد: انتقال زمینی مصدوم علاوه بر خطراتی که حین انتقال برای عوامل امدادی و مصدوم به دنبال داشت و با توجه به وخامت وضعیت حیاتی مصدوم حداقل 6 ساعت طول می کشید.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا