جایگاه های سیار سوخت در طالقان جانمایی شود

جایگاه های سیار سوخت در طالقان جانمایی شود جایگاه های سیار سوخت در طالقان جانمایی شود آژانس خبری طالقان من

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: جانمایی و پیش بینی جایگاه های سیار برای شرایط بحران توسط شرکت فرآورده های نفتی البرز در شهرستان طالقان ضروری است.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، علی درویش پور، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز امروز در نشست بررسی رانش زمین در طالقان و جانمایی جایگاه های سوخت این شهرستان بر ضرورت تکمیل هرچه سریعتر محور هشتگرد - طالقان و صرف اعتبارات جذب شده به صورت بهینه و عدم تحمیل هزینه های اضافی بر پروژه ها تأکید کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز مشکل رانش زمین در طالقان را ناشی از ساختار توپوگرافی منطقه و جریان آب های سطحی و زیرزمینی دانست و افزود: بارش های اوایل سال جاری موجب تشدید این رانش شد؛ جانمایی و پیش بینی جایگاه های سیار برای شرایط بحران توسط شرکت فرآورده های نفتی البرز در این شهرستان ضروری است.

به گفته وی، برای تهیه طرح تفصیلی باید از ظرفیت های سازمان زمین شناسی بهره گرفت و ضرورت دارد شهرداری طالقان نسبت به جلوگیری از واگذاری زمین در نقاط بحرانی که احتمال رانش زمین بسیار زیاد است، به صورت جدی اقدام کند و به منظور رونق اقتصادی و صنعت گردشگری استان البرز مشکلات پیرامون رانش های زمین در طالقان باید پیگیری شود.

درویش پور با اشاره به اینکه مقرر شده بود جاده هشتگرد - طالقان اواخر تابستان سال جاری به بهره برداری برسد، اذعان کرد: هفته گذشته وزیر راه و شهرسازی در بازدید از جاده هشتگرد - طالقان افتتاح این پروژه را منوط به ایمن سازی مسیر اعلام کرد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز بیان کرد: با بهره برداری از این مسیر که در ردیف پروژه های اقتصاد مقاومتی استان قرار گرفته است، مسیر طالقان به تهران 35 کیلومتر کوتاهتر می شود و مدت زمان سفر نیز حدود یک ساعت کاهش می یابد.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

انجمن خوشنویسان ایران در پیامی به بهانه نامگذاری خیابان کوکب به نام استاد غلامحسین امیرخانی تکریم و پاسداشتِ زحماتِ موثّرترین چهره خوشنویسی معاصرِ ایران، ارج نهادن به بخشی عظیم از فرهنگِ غنی و دیرپای ...

پیش‌بینی آب و هوا