صنایع تولید نوشابه و بسته‌بندی آب معدنی‌ در طالقان مستقر می‌شود

صنایع تولید نوشابه و بسته‌بندی آب معدنی‌ در طالقان مستقر می‌شود صنایع تولید نوشابه و بسته‌بندی آب معدنی‌ در طالقان مستقر می‌شود آژانس خبری طالقان من

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز از فعالیت 72 برند دارویی در استان خبر داد.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، محمد امین فرشی اظهار کرد: چند روز گذشته با حضور وزیر بهداشت شاهد افتتاح شهرک صنعتی دارویی برکت به عنوان اولین شهرک تخصصی دارویی منطقه بودیم.

وی ادامه داد: با تکمیل این شهرک و استقرار کارخانه‌ها و شرکت‌های این مجموعه، برای بیش از هفت هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد می‌شود که در شرایط فعلی اتفاق مهمی است.

وی افزود: با فعالیت شرکت‌های مستقر در این شهرک سالانه از خروج مقدار زیادی ارز جلوگیری شده و به سمت خودکفایی در تولید داروهایی که در حال حاضر وارد می‌شوند، پیش می‌رویم.

وی توضیح داد: این شهرک 200 هکتار وسعت دارد که 100 هکتار آن فضای سبز و محل استقرار مراکز تحقیقاتی است.

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به برنامه‌ریزی برای راه اندازی شهرک تخصصی آب در استان گفت: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته بنا شده این شهرک در شهرستان طالقان راه اندازی شود که اقدامات اجرایی آن در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با اشاره به ساز وکار این شهرک توضیح داد: در این شهرک بنا است صنایع تبدیلی و تکمیلی آب از جمله کارخانه بسته بندی و تولید آب معدنی و نوشابه‌های گازدار ایجاد شود.

وی با اشاره به اهداف راه اندازی این شهرک گفت:   بهینه‌سازی تولید، عرضه و صنعت بسته‌بندی آب‌های معدنی و آشامیدنی، تولید، بهره‌برداری، نگهداری و حمل و نقل در واحدهای بسته‌بندی آب از جمله اهداف راه اندازی این شهرک است.

وی ابراز کرد: فعالیت شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال در این شهرک باعث درآمدزایی و ایجاد ارزش افزوده در محصولات تولیدی می‌شود و این زمینه رونق اقتصادی استان را فراهم می‌کند.

فرشی همچنین به وضعیت شهرک صنعتی امید البرز اشاره کرد و افزود: این شهرک در 240 هکتار آماده بهره برداری است و با افتتاح آن برای تعداد زیادی از افراد جویای کار اشتغالزایی صورت می‌گیرد.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا