تعیین حریم روستاهای طالقان پیگیری می‌شود

تعیین حریم روستاهای طالقان پیگیری می‌شود تعیین حریم روستاهای طالقان پیگیری می‌شود آژانس خبری طالقان من

استاندار البرز به موضوع ساخت‌وسازها و تعیین حریم روستاها در شهرستان طالقان اشاره کرد و گفت: این مهم با حضور دهیارها و شوراهای روستایی دنبال می‌شود.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، عزیز الله شهبازی در جریان بازدید از شهرستان طالقان، اظهار کرد: این شهرستان از ظرفیت ارزشمند مشارکت اجتماعی بهره‌مند است.

وی با اشاره به اینکه نرخ بی‌سوادی از گذشته‌های دور در شهرستان طالقان پایین بوده است، گفت: این سرزمین، زادگاه افراد پرآوازه‌ای چون مرحوم آیت‌الله‌العظمی طالقانی است.

استاندار البرز با تأکید بر اینکه طالقانی‌ها همواره سربازانی فداکار برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و هستند، گفت: برای توسعه این شهرستان تشکیل کارگروه‌های تخصصی ازجمله دامداری، دام‌پروری و گردشگری در دستور کار است.

شهبازی با اشاره به اینکه مراتع شهرستان برای دام‌پروری مناسب است، گفت: طالقان به لحاظ گردشگری نیز برای بوم گردی ظرفیت‌های خوبی دارد.

وی در بخش دیگری ضمن ابراز امیدواری که جاده طالقان - هشتگرد در سال جاری افتتاح شود، گفت: محدودیت‌های ناشی از وجود سد طالقان را پیگیری می‌کنیم.

استاندار البرز بابیان اینکه در خصوص احداث ابنیه‌های جدید اقدامات مؤثری دنبال می‌شود، گفت: برای تحقق این مهم در مرحله نخست ۵۰۰ میلیون تومان اختصاص خواهد یافت.

شهبازی به موضوع ساخت‌وسازها و تعیین حریم روستاها در شهرستان طالقان اشاره کرد و گفت: این مهم با حضور دهیارها و شوراهای روستایی دنبال می‌شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های راهبردی برای شهرستان طالقان مدنظر داریم، توضیح داد: بحث اشتغال و ماندگاری جمعیت در طالقان مدنظر است.

استاندار البرز تأکید کرد: شهرستان طالقان نقطه هدف ما در بودجه‌ریزی و تصمیم سازی در بودجه سال ۹۸ ما خواهد بود.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا