برگزاری نشست هم اندیشی و تبادل نظر شوراهای پایین طالقان

برگزاری نشست هم اندیشی و تبادل نظر شوراهای پایین طالقان برگزاری نشست هم اندیشی و تبادل نظر شوراهای پایین طالقان آژانس خبری طالقان من

نشست هم اندیشی و تبادل نظر شوراهای خوران، خورانک، اوچان، انگه، امیرنان، کلارود، کجیران، با حضور امام جمعه، فرماندار، و مسئولین شهرستان طالقان و به میزبانی روستای خوران برگزار شد.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، در این جلسه رئیس شورای شهرستان و نمایندگان شورای روستاهای فوق مشکلات خود در ارتباط با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، توزیع برق، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، آب شرب روستا، ارتباطات و مهمترین آن راه های ارتباطی روستاها و مشکلات دیگر را مطرح نمودند و مسئولین ادارات مربوطه با پاسخگویی به سئوالات مطروحه اعلام داشتند: با توجه به کمبود منابع مالی تمام تلاش خود را در خصوص حل مشکلات بکار خواهند بست.

همچنین امام جمعه طالقان با تایید مشکلات اهالی منطقه از مسئولین خواست برای رفع آنها اقدام نمایند.

در پایان فرماندار طالقان با توجه به اولین حضور خود در بخش غربی طالقان برای رفع مشکلات موجود قول مساعد داد و مقرر گردید که پیگیر حل آنها در روستاهای پایین دست سد طالقان که مخصوصاً در ارتباط با راه‌های مواصلاتی به شدت در مضیقه هستند اقداماتی صورت بگیرد.

امیدوار بودیم این نشست که سومین آن با حضور مسئولین شهرستان در روستاهای انتهایی بخش غربی شهرستان طالقان بود گزارشی از اقدامات ادارات برای رفع مشکلات مطرح شده در گذشته را داشته باشیم که اینگونه نبود.

اینگونه نشستها اگر نتایج مثبتی نداشته باشد بیانگر نمایشی بودن آن خواهد بود که در دراز مدت باعث سلب اعتماد مردم از مسئولین خواهد شد.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا