برگزاری شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان

برگزاری شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان برگزاری شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان آژانس خبری طالقان من

شورای اداری آموزش و پرورش شهرستان با حضور مهندس صادقلو فرماندار طالقان و دکتر سالار قاسمی مدانی مدیر کل محترم آموزش و پرورش البرز برگزار شد.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، دکتر قاسمی در این نشست به هویت فرهنگی شهرستان طالقان اشاره نمود و گفت: مهمترین رسالت ما بعنوان متولیان فرهنگ استان البرز که میتوان آن را پایتخت فرهنگ و اقوام ایران خواند  تقویت هویت فرهنگی و دینی است که باید تمام توان خود را بکار گیریم تا گسست هویتی بین نسل جدید و نسل کهن ایجاد نشود.

در ادامه این جلسه مهندس صادقلو فرماندار طالقان ضمن تبریک ماه مبارک رجب به پتانسیلهای بلقوه آموزش و پرورش در طالقان اشاره کرد و گفت : با توسعه و تجهیز اردوگاه آموزش و پرورش در طالقان میتوان ظرفیت های خوبی در آن ایجاد کرد و توان خدمت رسانی در حد کشوری را در آن فراهم نمود.

فرماندار طالقان در ادامه به احیای مدارس متروکه در شهرستان طالقان اشاره داشت و گفت : با احیا و بهینه سازی مدارس فاقد دانش آموز و متروکه با مشارکت شهرداری و دهیاریها و بخش خصوصی و با حفظ حقوق مالکیتی آموزش و پرورش بعنوان طرح های مشارکتی بومگردی  ایجاد اشتغال و درآمد پایدار نمود که خود نقش بسزایی در افزایش جمعیت و مهاجرت معکوس دارد.

در انتهای این مراسم حکم مدیریت آموزش و پرورش شهرستان طالقان به جناب آقای سید سجاد حسینی نسب اهداگردید

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا